VTOMAN JUMP600X inclusief 110W zonnepaneel, 600W 299Wh LiFePO4 draagbare krachtcentrale met zonnelader voor kamp
Artikelnummer: 1005007922601469 Categorie:
Beschrijving
  • Application: Energie voor thuis
  • High-concerned chemical: Geen
  • Display screen: Ja
  • Nominal Capacity: >3500 mAh
  • Model Number: JUMP600X Power Station+VS110 Solar panels
  • Type: LiFePO4
  • Origin: Cn (Oorsprong)
  • Replacement Battery: Nee
  • Set Type: Opladersets
  • Brand Name: VTOMAN
  • Product Name: VTOMAN JUMP 600X Power Station+VS110 Solar Panel
  • Capacity: 299Wh
  • Cycle Life: 3000 cycles to 80%
  • AC (x2) Output: Total 600W(Peak 1200W), 110V~60Hz, Pure Sine Wave
  • USB-A (x2) Output: 5V 2.4A, 12W Max per port
  • USB-A (x1) Output: 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A, 18W Max
  • USB-C (x1) Output: 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 3A, 60W Max
  • DC5521 (x2) Output: 12V 10A, total 120W for all DC ports
  • Car Charger (x1) Output: 12V 10A, total 120W for all DC ports
  • DC5521 (x1) Input: DC12-30V (100W Max )
  • Operating Temperature: -20°C-55°C (-4°F to 131°F)
  • Charging Temperature: 0°C-55°C (32°F to 131°F)
  • Recharge Time by 90W Wall Charger: 3-3.5 hour
  • Recharge Time by 12V Car Charger: 3-3.5 Hours
  • Recharge Time by 100W Solar Panel: 3.5-4.5 Hours
  • Warranty Period: 24months
Aanvullende informatie
Kleur
JUMP600X with 110Wx1
Application
Energie voor thuis
High-concerned chemical
Geen
Display screen
Ja
Nominal Capacity
>3500 mAh
Model Number
JUMP600X Power Station+VS110 Solar panels
Type
LiFePO4
Origin
Cn (Oorsprong)
Replacement Battery
Nee
Set Type
Opladersets
Brand Name
VTOMAN
Product Name
VTOMAN JUMP 600X Power Station+VS110 Solar Panel
Capacity
299Wh
Cycle Life
3000 cycles to 80%
AC (x2) Output
Total 600W(Peak 1200W), 110V~60Hz, Pure Sine Wave
USB-A (x2) Output
5V 2.4A, 12W Max per port
USB-A (x1) Output
5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A, 18W Max
USB-C (x1) Output
5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 3A, 60W Max
DC5521 (x2) Output
12V 10A, total 120W for all DC ports
Car Charger (x1) Output
DC5521 (x1) Input
DC12-30V (100W Max )
Operating Temperature
-20°C-55°C (-4°F to 131°F)
Charging Temperature
0°C-55°C (32°F to 131°F)
Recharge Time by 90W Wall Charger
3-3.5 hour
Recharge Time by 12V Car Charger
3-3.5 Hours
Recharge Time by 100W Solar Panel
3.5-4.5 Hours
Warranty Period
24months
Verzending vanaf
Verenigde Staten, Mexico, Polen
Standaard stopcontact
EU, VS
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “VTOMAN JUMP600X inclusief 110W zonnepaneel, 600W 299Wh LiFePO4 draagbare krachtcentrale met zonnelader voor kamp” te beoordelen