Artikelnummer: 1005008397625920 Categorieën: ,
Beschrijving
  • Toepassing: Energie voor thuis
  • Hoogwaardige chemicaliën: Geen
  • Scherm: Ja
  • Nominale capaciteit: >3500 mAh
  • Maat: 26*22*21.5 cm
  • Modelnummer: VTOMAN JUMP600X
  • Type: LiFePO4
  • Vervangende batterij: Nee
  • Type instellen: Opladersets
  • Merknaam: VTOMAN
  • Product Name: Jump 600X Power Station
  • Solar Panel: VTOMAN VS110
  • Capacity: 299Wh
  • Cycle Life: 3000 cycles to 80%
  • AC (x2) Output: Total 600W(Peak 1200W), US:110V~60Hz, EU:230V~50Hz,Pure Sine Wave
  • USB-A (x2) Output: 5V 2.4A, 12W Max per port
  • USB-A (x1) Output: 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A, 18W Max
  • USB-C (x1) Output: 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 3A, 60W Max
  • DC5521 (x2) Output: 12V 10A, total 120W for all DC ports
  • Car Charger (x1) Output: 12V 10A, total 120W for all DC ports
  • DC5521 (x1) Input: DC12-30V (100W Max )
  • Operating Temperature: -20°C-55°C (-4°F to 131°F)
  • Charging Temperature: 0°C-55°C (32°F to 131°F)
  • Recharge Time by 90W Wall Charger: 3-3.5 hour
  • Recharge Time by 12V Car Charger: 3-3.5 Hours
  • Recharge Time by VTOMAN 110W Solar Panel: 3.5-4.5 Hours
  • Net Weight: 6.64 KG (14.8 lbs)
  • Dimensions: 260*220*215 mm (10.2*8.7*8.6 inch)
  • Warranty Period: 24months
Aanvullende informatie
Kleur
JUMP 600X
Toepassing
Energie voor thuis
Hoogwaardige chemicaliën
Geen
Scherm
Ja
Nominale capaciteit
>3500 mAh
Maat
26*22*21.5 cm
Modelnummer
VTOMAN JUMP600X
Type
LiFePO4
Oorsprong
Cn (Oorsprong)
Vervangende batterij
Nee
Type instellen
Opladersets
Merknaam
VTOMAN
Product Name
Jump 600X Power Station
Solar Panel
VTOMAN VS110
Capacity
299Wh
Cycle Life
3000 cycles to 80%
AC (x2) Output
Total 600W(Peak 1200W), US:110V~60Hz, EU:230V~50Hz,Pure Sine Wave
USB-A (x2) Output
5V 2.4A, 12W Max per port
USB-A (x1) Output
5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A, 18W Max
USB-C (x1) Output
5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 3A, 60W Max
DC5521 (x2) Output
12V 10A, total 120W for all DC ports
Car Charger (x1) Output
DC5521 (x1) Input
DC12-30V (100W Max )
Operating Temperature
-20°C-55°C (-4°F to 131°F)
Charging Temperature
0°C-55°C (32°F to 131°F)
Recharge Time by 90W Wall Charger
3-3.5 hour
Recharge Time by 12V Car Charger
3-3.5 Hours
Recharge Time by VTOMAN 110W Solar Panel
3.5-4.5 Hours
Net Weight
6.64 KG (14.8 lbs)
Dimensions
260*220*215 mm (10.2*8.7*8.6 inch)