SOECOPO 8000W zonne-energie complete set 400W zonnepanelen + 8000W DC12V – AC110V/220V omvormer + 100A controller
Artikelnummer: 1005010156814921 Categorie:
Beschrijving
  • Hoogwaardige chemicaliën: Geen
  • Type: Zonne-omvormer
  • is_aangepast: Ja
  • Zonne-energie (W): 12W
  • Belastingsvermogen (W): 8000W
  • Uitgangsspanning (V): 110V/220V
  • Toepassing: THUIS
  • Specificatie: Normaal
  • Modelnummer: SEP-12K-2-E8000W
  • Merknaam: soecopo
  • Oorsprong: Cn (Oorsprong)
  • Total weight: 2610g
  • Solar panels size: 435mm*200mm
  • Solar panels output1: DC18V
  • Solar panels output2: USB 5V/2A
  • Controller voltage: 12V/24V
  • Controller current: 100A
  • Controller USB output: 2-Way USB Output,5V/2A
  • Inverter peak power: 8000W
  • Inverter rated power: 1000W
  • Inverter input voltage: 12V/24V
  • Wiring: Alligator clip / DC 1-to-3 connection cable
  • Performance protection1: Input undervoltage protection
  • Performance protection2: Over temperature protection
  • Performance protection3: Short circuit protection
  • Performance protection4: Overvoltage protection
  • Performance protection5: Low voltage protection
  • Performance protection6: Overload protection
Voordelen van het gebruik van een zonne-energiekit voor thuis
Overstappen op een huis op zonne-energie biedt aanzienlijke ecologische en financiële voordelen��
Pakketinhoud
✅200 W zonnepaneel ×2
✅SOECOPO-laadregelaar ×1
✅8000 W-omvormer ×1
✅Accessoires:
(1) Alligatorclips voor controller ×1
(2) Inverter-krokodillenklemmen ×1
(3) DC-kabels ×2
(4) Karabijnhaken ×2
(5) Zuignappen ×4
(6) Auto-omvormerkabel ×1
(7) Gebruikershandleiding ×1
(8)DC 1-naar-3-verbindingskabel (gebruikt voor het aansluiten van twee borden)
⚠️ Batterijen niet inbegrepen (door gebruiker aangeleverd).
Kernparameters
▶ Zonnepanelen
●Grootte: 435 mm × 200 mm (≈ 7,87 inch vierkant bord), gewicht 250 g (lichter dan een mobiele telefoon!)
●Uitgang: DC18V (aangesloten op controller/omvormer)+USB5V/2A (direct opladen), 10W~200W intelligente aanpassing, zwak licht genereert ook elektriciteit
●Materiaal: aluminium substraat + hoog rendement chip + PET-laag
▶ Intelligente regelaar
●Automatische herkenning: 12V/24V spanningsadaptief, compatibel met loodzuur- en lithiumbatterijen
●Huidige regeling: opladen 100A, ontladen 10A/20A; LCD-scherm, duidelijk batterijniveau in één oogopslag
▶ Omvormer van 8000 W
●Vermogen: piek 8000 W, nominaal 1000 W, drijft gemakkelijk laptops, ventilatoren en kleine huishoudelijke apparaten aan
●Beveiligingsbescherming: 6 belangrijke beveiligingsbeschermingen, veilig en betrouwbaar
�� 5 verbindingsmodi om elektriciteitsproblemen buitenshuis nauwkeurig op te lossen!
Modus 1: Snel opladen in noodgevallen → Direct opladen van mobiele/kleine apparaten
▶ Scenario: Stroomstoring van apparatuur tijdens bergbeklimmen en wandelen.
▶ Werking: Zonnepaneel → Dubbele USB-module → Mobiele telefoon, 18V hoogrendement conversie naar 5V.
▶ Voordelen: Dubbele USB-poorten voor het gelijktijdig opladen van mobiele telefoons en hoofdtelefoons, vierkant bord van 435 mm * 200 mm, zo dun en licht als een tijdschrift, gemakkelijk in te pakken zijvakken in de rugzak!
Modus 2: Kamp Sfeer Groep → Verlichting + Laag Stroomverbruik Opladen
▶ Scène: Kampeeravondgesprek, Sterrenhemelfotografie
▶ Werking: Zonnepaneel → Controller → Gloeilamp/telefoon, controller 12V/24V automatische spanningsstabilisatie, geen schade aan apparatuur
Modus 3: Batterijlevensduurondersteuning → Batterij-energie opslaan
▶ Scenario: Zelfrijdende lange afstanden, camperkamperen
⚡ Modus 4: Elektrische vrijheid → 8000W omvormer drijft grote apparatuur aan
▶ Scenario: Zelfrijdend toerisme, kampeerplezier, genieten van het landschap
▶ Werking: Accu → Omvormer → Laptop/Ventilator, DC naar AC, gebruikt als een stopcontact
▶ Voordeel: 8000 W piekvermogen, aandrijven van laptops, ventilatoren, koffiemachines, enz.zonder druk
Modus 5: Voeding met gesloten lus → Zonne-energie → Opslag → Omvormer → Volledige scène
▶ Scenario: Aanhoudende bewolkte dagen, familie-noodgeval
❓ Waarom kiezen voor SOECOPO?
�� Installatie en gebruik: lees dit aandachtig door.
Aanvullende informatie
Kleur
110V solar kit, 220V solar kit
Hoogwaardige chemicaliën
Geen
Type
Zonne-omvormer
is_aangepast
Ja
Zonne-energie (W)
12W
Belastingsvermogen (W)
8000W
Uitgangsspanning (V)
110V/220V
Toepassing
THUIS
Specificatie
Normaal
Modelnummer
SEP-12K-2-E8000W
Merknaam
soecopo
Oorsprong
Cn (Oorsprong)
Total weight
2610g
Solar panels size
435mm*200mm
Solar panels output1
DC18V
Solar panels output2
USB 5V/2A
Controller voltage
12V/24V
Controller current
100A
Controller USB output
2-Way USB Output,5V/2A
Inverter peak power
8000W
Inverter rated power
1000W
Inverter input voltage
12V/24V
Wiring
Alligator clip / DC 1-to-3 connection cable
Performance protection1
Input undervoltage protection
Performance protection2
Over temperature protection
Performance protection3
Short circuit protection
Performance protection4
Overvoltage protection
Performance protection5
Low voltage protection
Performance protection6
Overload protection
Informatie over productveiligheid/waarschuwing
【EN】WARNING: CHOKING HAZARD – Small parts. Not for Children under 3 ye
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “SOECOPO 8000W zonne-energie complete set 400W zonnepanelen + 8000W DC12V – AC110V/220V omvormer + 100A controller” te beoordelen